Sportarena

Джошуа — про перший бій з Усиком: У мене не було враження, що я програю

Ентоні програв українцю одноголосним рішенням суддів

Джошуа — про перший бій з Усиком: У мене не було враження, що я програю - Бокс

Энтони Джошуа, Getty Images

Екс-чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа згадав про свій перший поєдинок проти Олександра Усика, який завершився поразкою британця. За його словами, під час бою він не думав, що програє.

“Клянуся, я думав, що перемагаю. Думав, що виглядаю як Мухаммед Алі… У мене не було жодного враження, що я програю. Ось чому, коли вони оголосили ім’я Усика, я подумав: “Хм?””, — сказав Джошуа.

Другий поєдинок між Усиком та Джошуа відбудеться 20 серпня у саудівській Джедді. Боксери поб’ються за титули WBA, WBO, IBF та IBO у надважкій вазі.

Читайте також: Усик та Джошуа провели другу дуель поглядів перед реваншем (відео)

Минулої осені Усик переміг Ентоні одноголосним рішенням суддів і завоював чемпіонські пояси у хевівайті. Переможець бою може побитися з Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі.

Пряма трансляція реваншу між Усиком та Джошуа відбудеться на стрімінговій платформі DAZN і транслюватиметься за системою PPV (з платою за перегляд).

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena