Екс-чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа розповів, що абсолютно не передчував своєї поразки після першого раунду бою з Олександром Усиком.
«У першому раунді він розпочав досить швидко. Це не завжди хороша тактика, але я бився з шульгою, а це інше. Більшість своєї кар’єри я бився з ортодоксами. Нам необхідно було розібратися із важливістю захисту. Але в кінцевому підсумку це може зробити тебе таким, що захищається, що ти не контролюєш бій, використовуючи свої сильні сторони».
«Я думав, що це перший раунд із 12, у мене залишилося ще 11. Чесно, так і було. Не сталося нічого серйозного. Я сказав собі: “Це 12-раундовий бій, залишайся в ньому. Пройшов один раунд, залишилося ще 11. Продовжуй боксувати та контролювати простір», – сказав Ентоні Джошуа в інтерв’ю ютуб-каналу JD Official.
Раніше Джошуа заявив, що помилився у першому бою з Усиком і заслужено програв.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться