Sportarena

Джошуа: Після першого раунду з Усиком, я думав, що не сталося нічого серйозного

Британець зізнався, що був не готовий до бою з шульгою

Джошуа: Після першого раунду з Усиком, я думав, що не сталося нічого серйозного - Бокс

Александр Усик и Энтони Джошуа, Getty Images

Екс-чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа розповів, що абсолютно не передчував своєї поразки після першого раунду бою з Олександром Усиком.

«У першому раунді він розпочав досить швидко. Це не завжди хороша тактика, але я бився з шульгою, а це інше. Більшість своєї кар’єри я бився з ортодоксами. Нам необхідно було розібратися із важливістю захисту. Але в кінцевому підсумку це може зробити тебе таким, що захищається, що ти не контролюєш бій, використовуючи свої сильні сторони».

«Я думав, що це перший раунд із 12, у мене залишилося ще 11. Чесно, так і було. Не сталося нічого серйозного. Я сказав собі: “Це 12-раундовий бій, залишайся в ньому. Пройшов один раунд, залишилося ще 11. Продовжуй боксувати та контролювати простір», – сказав Ентоні Джошуа в інтерв’ю ютуб-каналу JD Official.

Раніше Джошуа заявив, що помилився у першому бою з Усиком і заслужено програв.

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena