Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) прокоментував майбутній бій-реванш з володарем титулів WBO/WBA/IBF/IBO Олександром Усиком (19-0, 13 КО).
Британець заявив, що 20 серпня всі глядачі матимуть змогу побачити результат його роботи протягом останніх 10 місяців. За словами Ентоні, йому варто вийти на ринг з думкою про перемогу.
Читайте також: Усик – Джошуа. Як боксери тиждень перед боєм у Джидді проведуть
“Я багато чого змінив – табір, тренувальні місця, є зміни в команді. Це вимагало певного часу, проте я зміг швидко відновитися. Думаю, що в суботу [20 серпня] ви зможете побачити те, над чим ми працювали останні 10 місяців”.
“Потрібно думати про перемогу, відмовлятися від думки бути переможеним. До бою треба підійти з думкою про перемогу”.
“Я не хочу повертатися до Лондона без поясів. Я говорив, що вони [пояси] нічого не означають, але в глибині душі вони мають певну цінність. Я хочу перемогти. Я вірю, що все здійсниться”.
Читайте також: Усик – Джошуа. У реваншу виникла нова інтрига. У всьому винен Тайсон Ф’юрі
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені українець переміг Ентоні одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Українець та британець уже прибули до Джидди. Цього тижня на боксерів чекають фінальні заходи перед боєм.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO. Трансляція буде безкоштовною для глядачів на території України. Показ вечора боксу також буде доступний на регіональних каналах “Суспільного” та телеканалі “2+2”.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться