Джошуа хоче провести ще один бій у грудні

У серпні Ентоні поб'ється з Усиком

Автор: SPORTARENA

Энтони Джошуа, Getty Images

Промоутер Едді Хірн повідомив, що колишній чемпіон світу у надважкій вазі Ентоні Джошуа має намір провести у 2022 році ще один бій.

“Я впевнений, що Джошуа матиме ще один бій у грудні. Він звик битися двічі на рік. Найбільше Джошуа прагне бути активним”, – заявив Хірн.

20 серпня у Саудівській Аравії Джошуа проведе другий бій проти українського боксера Олександра Усика. Минулої осені українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.

Джошуа заявив, що знищить виграні пояси чемпіона світу у разі перемоги над Усиком. Британець хоче, щоб у ньому бачили особистість, а не лише володаря титулів.

Зазначимо, що реванш між Джошуа та Усиком транслюватиме Sky Sports Box Office. Планувалося, що пряма трансляція двобою пройде на стрімінговій платформі DAZN.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться