Промоутер Едді Хірн повідомив, що колишній чемпіон світу у надважкій вазі Ентоні Джошуа має намір провести у 2022 році ще один бій.
“Я впевнений, що Джошуа матиме ще один бій у грудні. Він звик битися двічі на рік. Найбільше Джошуа прагне бути активним”, – заявив Хірн.
20 серпня у Саудівській Аравії Джошуа проведе другий бій проти українського боксера Олександра Усика. Минулої осені українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джошуа заявив, що знищить виграні пояси чемпіона світу у разі перемоги над Усиком. Британець хоче, щоб у ньому бачили особистість, а не лише володаря титулів.
Зазначимо, що реванш між Джошуа та Усиком транслюватиме Sky Sports Box Office. Планувалося, що пряма трансляція двобою пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться