Тимчасовий чемпіон WBO у надважкій вазі Джо Джойс розповів про те, наскільки непросто було нокаутувати у недавньому бою Джозефа Паркера.
“Я трохи втомився. Джозеф Паркер, чудовий боєць, дав мені важкий бій. Мені дуже сподобалося, але там було важко, і мені довелося глибше копати, щоб пройти раунди. Я пробував усе, бив його як міг, бив по корпусу, але він уперто йшов на мене. Так, мені вдалося впустити його наприкінці, але це була важка робота».
Нагадаємо, Джойс нокаутував Паркера і став тимчасовим чемпіоном WBO у надважкій вазі. Усик, який володіє поясом WBO, тепер зобов’язаний буде провести захист свого титулу з Джойсом.
Тайсон Ф’юрі спрогнозував шанси Джойса у можливих боях проти Ентоні Джошуа та Олександра Усика.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться