Sportarena

Джойс: З Паркером було важко і мені довелося копати глибше

Британець став тимчасовим чемпіоном WBO та претендує на бій з Усиком

Джойс: З Паркером було важко і мені довелося копати глибше - Бокс

Джо Джойс – Джозеф Паркер, фото - Getty Images

Тимчасовий чемпіон WBO у надважкій вазі Джо Джойс розповів про те, наскільки непросто було нокаутувати у недавньому бою Джозефа Паркера.

“Я трохи втомився. Джозеф Паркер, чудовий боєць, дав мені важкий бій. Мені дуже сподобалося, але там було важко, і мені довелося глибше копати, щоб пройти раунди. Я пробував усе, бив його як міг, бив по корпусу, але він уперто йшов на мене. Так, мені вдалося впустити його наприкінці, але це була важка робота».

Нагадаємо, Джойс нокаутував Паркера і став тимчасовим чемпіоном WBO у надважкій вазі. Усик, який володіє поясом WBO, тепер зобов’язаний буде провести захист свого титулу з Джойсом.

Тайсон Ф’юрі спрогнозував шанси Джойса у можливих боях проти Ентоні Джошуа та Олександра Усика.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena