Sportarena

Джойс: Я вже відновився і планую провести два-три поєдинки у 2024 році

Екс-чемпіон світу відкриває тренувальний табір 8 січня та продовжує шукати суперників

Джойс: Я вже відновився і планую провести два-три поєдинки у 2024 році - Бокс

Джо Джойс, фото - Getty Images

Колишній тимчасовий чемпіон світу за версією WBO у хевівейті Джо Джойс розповів, що планує провести два-три бої у 2024 році та продовжує шукати суперників.

“Минув час після моєї поразки від Чжана, і я дивлюся вперед. Я планую повернутися на ринг у березні для більш легкого бою, а потім, якщо я виграю, то проведу великі бої у надважкій вазі”.

“Я б бився з будь-ким з них: Данієлем Дюбуа, Ентоні Джошуа, Деонтеєм Вайлдером і Джозефом Паркером. У наші дні проходять багато цікавих боїв, особливо з урахуванням того, що відбувається в Саудівській Аравії. Але мені потрібно освоїтися, знову виграти, а потім вирушити на велике випробування”.

“Офіційно табір розпочнеться 8 січня і з невеликими змінами в команді. Я проведу табір в Англії, його очолить Стів Бротон. Можливо, буде ще один тренер із фізичної підготовки. Думаю, цього року маю два чи три бої”.

Джойс зазнав двох поразок поспіль від китайського суперважковаговика Чжана Чжилея. У квітні 2023 року британець втратив титул тимчасового чемпіона WBO, а потім у вересні програв нокаутом у реванші.

варіант матеріалу

Джерело: Boxing Scene

Или аккаунт Sportarena