Джо Джойс, Getty Images
Британський важковаговик Джо Джойс прокоментував потенційний бій в майбутньому проти Олександра Усика. За його словами, він не боїться силових якостей українця.
“Я безумовно не буду боятися сили Усика, більш небезпечні його навички, він дуже добре рухає головою. Коли я бився з ним, то це був досить рівний бій, хоча йому вдавалося кілька разів зловити мене, коли я втрачав захист. Я був ще новачком”, – заявив Джойс.
“Він тільки що переміг в Лондоні [Дерека Чісору], тому Усик хороший боксер, і я думаю, що якщо ми знову вийдемо на ринг, то вирішальними стануть останні раунди. Він не зміг би заподіяти мені шкоди, що стало б для нього небезпекою” .
35-річний британець зустрічався в Усиком в 2013 році в рамках турніру WSB в Лондоні. Любительський бій тривав п’ять раундів, судді віддали перемогу українцеві з однаковим рахунком: 50:45.
Для того, щоб претендувати на поєдинок з Олександром, Джойсу необхідно перемогти свого співвітчизника Даніеля Дюбуа. Бій між ними запланований на 28 листопада, а переможець продовжить претендувати на титул WBO.
В даний момент чемпіонський пояс WBO належить Ентоні Джошуа, але він може втратити його, якщо захоче після поєдинку з Кубратом Пулєвим битися проти Тайсона Ф’юрі. У той же час чемпіон звернувся в організацію з проханням спершу провести поєдинок з Тайсоном і спробувати завоювати титул WBC.
Олександр Усик раніше провів лише другий бій в суперважкій вазі, рішенням суддів перемігши Дерека Чісору. Джо Джойс в своєму останньому поєдинку впорався з німцем Міхаелем Валлішем.
Джерело: Sportarena.ua