Джейк Пол повідомив про перелом щелепи у двох місцях після бою з Джошуа

Бій завершився нокаутом у шостому раунді

Джейк Пол в бою с Энтони Джошуа. Фото - Getty Images

YouTube-блогер, боксер і шоумен Джейк Пол (12-2, 7 KO) заявив, що отримав перелом щелепи в поєдинку з колишнім чемпіоном світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа (29-4, 26 КО).

“Перелом щелепи у двох місцях. Дайте мені Канело за десять днів”, – написав Пол на своїх сторінках у соцмережах.

Дивіться також: Ентоні Джошуа – Джейк Пол. Відео огляд бою за 20 грудня

Джошуа демонстрував свою перевагу у рингу з перших секунд бою, проте ключовим став п’ятий раунд. Упродовж нього Пол двічі побував у нокдауні, не без проблем витримавши серію потужних ударів.

У шостому раунді відбувся третій нокдаун Пола – він знову зумів піднятися, але ненадовго. Джошуа загнав Джейка в кут рингу і знову відправив його на канвас – рефері почав свій відлік, а незабаром зупинив бій, зафіксувавши нокаут.

Зазначимо, що бій не був виставковим, а мав повноцінний статус поєдинку у надважкій ваговій категорії.

Для Ентоні Джошуа це був перший бій з 21 вересня минулого року, коли він зазнав поразки від Даніеля Дюбуа. Для Джейка Пола ця поразка стала другою на професійному рингу. Нагадаємо, що перед цим він 29 червня одноголосним рішенням суддів переміг Хуліо Сесара Чавеса-молодшого.

https://twitter.com/jakepaul/status/2002276994042474799



Джерело: Instagram Джейка Пола

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться