Даниэль Дюбуа, Getty Images
Володар титулу WBA Regular у надважкій вазі Даніель Дюбуа заявив, що наступний бій хоче провести проти Дерека Чісори або Ділліана Уайта. Боксер зазначив, що поєдинок проти відомого опонента дозволить йому зробити наступний крок у кар’єрі.
“У наступному бою я хочу зробити крок уперед. Хочу битися зі справжнім бійцем, пройти реальний тест. Дерек Чісора, Ділліан Уайт – далі мені необхідно побитися з цими хлопцями. Це наступний крок у моїй кар’єрі”, – сказав Дюбуа.
“Це справді налаштовує мене на бій, на битву. Я випробуваю свою щелепу. Я дам людям те, що вони хочуть побачити – видовище. Якщо вдасться влаштувати ці поєдинки, то це буде чудово”.
Останній бій Дюбуа провів у червні. Даніель переміг Тревора Брайана технічним нокаутом у четвертому раунді та став новим володарем чемпіонського поясу WBA (Regular).
Чісора у липні роздільним рішенням суддів переміг Кубрата Пулєва. Уайт у квітні програв Тайсону Ф’юрі технічним нокаутом у шостому раунді в бою за титул WBC у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua