Український середньоваговик Сергій Дерев’янченко поділився думкою про британського суперважковаговика Джо Джойса, який може стати наступним суперником Олександра Усика.
На думку Дерев’янченка, поєдинок Джойса і Усика буде досить безкомпромісним.
“Бачив Джойса, коли він з Усиком боксував ще в WSB. У професіоналах я бачив трохи, якісь нарізки: він набагато виріс в порівнянні з тим, яким був в WSB. Зараз буде більш цікавий бій”, – зазначив Дерев’янченко.
Усик і Джойс билися в рамках напівпрофесійної ліги WSB в 2013 році. У пятіраундовом бою українець переміг британця рішенням суддів.
Команди Усика і Джойса продовжують вести переговори щодо їх можливого бою. На кону поєдинку стоятиме титул тимчасового чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBO.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться