Александр Усик и Энтони Джошуа, Getty Images
Колишній претендент на титул у середній вазі Сергій Дерев’янченко вважає, що Ентоні Джошуа має шанси на перемогу в реванші з володарем титулів WBA, WBO та IBF у суперважкому дивізіоні Олександром Усиком.
Український боксер упевнений, що Джошуа буде агресивнішим в другому бою.
«Я сподіваюся, що Усик переможе, але думаю, що цей бій буде не таким, як перший. Я вважаю, що Джошуа хотів реваншу. Мені здається, що він багато працює. Не знаю, кого вважати фаворитом. Думаю, що шанси 50 на 50. Так, шанси рівні, бо Джошуа хотів провести реванш. Він хоче перемогти. Я вважаю, що він покаже інший бокс”, – сказав Дерев’янченко.
“Чи думаю я, що Джошуа може перемогти тільки нокаутом? Ні. Я вважаю, що він здатний перебоксувати Усика. В першому поєдинку Джошуа вдавалося боксувати, але Усик переміг. У цьому бою Джошуа щось змінить. Я думаю, що він буде агресивнішим. У такому разі він матиме шанси. Але Усик дуже добре рухається, у нього добре працюють ноги, і він використовує кути. Подивимося, що станеться».
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться у Саудівській Аравії. Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua