Sportarena

Дерев’янченко переміг Конлі одноголосним рішенням суддів

Українець перервав серію із трьох поразок

Дерев'янченко переміг Конлі одноголосним рішенням суддів - Бокс

Сергей Деревянченко, boxingscene.com

Український боксер Сергій Дерев’янченко (14-4, 10 КО) переміг американця Джошуа Конлі (17-4-1, 11 KO) одноголосним рішенням суддів.

Бій проходив за переваги українця. Конлі, у кількох раундах продемонструвавши рівний бій, переважно намагався стримувати Сергія. Дерев’янченко повністю контролював ситуацію і не дав супернику шансів контратакувати наприкінці.

Двоє суддів (Аллен Нейс та Дон Трелла) вважали, що Дерев’янченко виграв 9 з 10 раундів. Третій суддя, Джон Бейзіл, записав у себе в картці рахунок 98-92 на користь українця.

Дерев’янченко перервав серію з трьох поразок поспіль. До цього українець поступився Геннадію Головкіну, Джермаллу Чарло та Карлосу Адамесу.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena