Сергей Деревянченко (слева) против Карлоса Адамеса, Getty Images
Український боксер середньої ваги Сергій Дерев’янченко (13-4, 10 КО) розповів про підготовку до поєдинку проти американця Джошуа Конлі (17-3-1, 11 KO). Українець зазначив, що його головна мета – стати чемпіоном світу.
“Я відчуваю себе добре. Нічого особливо не змінював у своїй підготовці до бою. Працюю з дієтологом, тому з вагою теж жодних проблем не було”, – сказав боксер.
“Кожного разу, виходячи на ринг, я прагну перемогти. Я хочу перемагати достроково, зараз – теж. Звичайно, моя мета – стати чемпіоном світу”.
“Наступний суперник після Конлі? Я не знаю, це бізнес. Але скажу, що готовий до будь-кого”.
Раніше Дерев’янченко заявив, що боротиметься не лише за власні досягнення, а й за Україну. Український прапор на поєдинку, за його словами, ще раз нагадає усьому світу, що війна в Україні не закінчилася
Бій Дерев’янченко – Конлі відбудеться 30 липня у Barclays Center у Брукліні в андеркарді поєдинку Денні Гарсії та Хосе Бенавідеса.
Востаннє 36-річний українець виходив на ринг у грудні 2021 року. Тоді Дерев’янченко програв суддівським рішенням домініканцю Карлосу Адамесу.
Джерело: Sportarena.ua