Александр Усик и Тайсон Фьюри. Фото - Getty Images
Легендарний американський боксер Оскар Де Ла Хойя вважає, що володар поясів WBC, IBO, WBA та WBO в хевівейті Олександр Усик (23-0, 14 КО) заслужив перемогу в реванші з екс-чемпіоном світу WBC у надважкій вазі Тайсоном Ф’юрі (34-2-1, 24 КО).
“Я думаю, що Усик забрав перемогу у другій половині бою. Він сильно провів другу половину поєдинку. Я не побачив, щоб Ф’юрі активно використав джеб або свою дистанцію. Ми бачили результат, і Усик заслужив на перемогу”.
“Я не думаю, що побачив від Ф’юрі щось нове порівняно з першим боєм. Я побачив, що Тайсон втомився. Це говорить про навички Усика на рингу. Ф’юрі потрібно почати з чистого листа”.
Нагадаємо, протягом бою Ф’юрі завдав більше ударів, ніж Усик, проте за всіма показниками ефективності кращим був українець. Олександр завдав більше точних ударів (179 проти 144) і відчутно був попереду за їх ефективністю (42,3% проти 28,3%). Також статистика говорить на користь українця окремо за джебами та потужними ударами.
Читайте також: Усик – краш для британських боксерів, Дюбуа варто серйозно подумати про реванш
За підсумками всіх дванадцяти раундів усі троє суддів віддали перемогу Олександру Усику – тричі по 116-112. Таким чином, українець зберіг звання чемпіона світу у надважкій вазі, а Тайсон Ф’юрі зазнав другої поразки у професійній кар’єрі.
Нагадаємо, у першому поєдинку, який відбувся в ніч з 18 на 19 травня, Усик завдав Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі. Тоді перемогу присудили українцю роздільним рішенням суддів.
Джерело: Fight News