Британський супертяж Дерек Чісора знову висловився з приводу майбутнього бою з українцем Олександром Усиком. За його словами, він переможе в цьому поєдинку, причому зробить це найнеймовірнішим чином.
«Коли чогось сильно хочеш, то все для цього зробиш. Я пройду крізь цю людину. Як би він не був підготовлений, щоб мене зупинити потрібно ще більше. Те, як я виграю [у Усика] буде неймовірним. Я пройду крізь нього», — заявив Дерек Чісора.
«Я не думаю, що у важкій вазі зараз є хтось сильніший за мене. Ентоні Джошуа, Тайсон Ф’юрі, Ділліан Уайт, Деонтей Уайлдер? Ні. Я сильніше, безумніше і хочу [чемпіонства] більше».
«Я не хочу підвести самого себе. Планую викластися на повну. Коли все буде зроблено, не хочу озиратися назад і говорити:«Я мав виступити краще в цьому бою». Це моя мотивація. Моя мета — не потрапити в топ-10 , а показувати кращі бої для своїх фанів».
Усик і Чісора зійдуться на рингу 31 жовтня. Бій відбудеться в Лондоні на Уемблі Арені. Організатори планують запустити на бій до двох тисяч глядачів.
Українець востаннє бився також в жовтні минулого року — тоді Усик переміг у своєму дебютному бою в суперважкій вазі американця Чазза Уізерспуна.
Переможець дуелі українця і британця зможе претендувати на титульний бій в хевівейті.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться