Sportarena

Четверо українок вийшли до фіналів чемпіонату Європи з боксу

Ще дві спортсменки вибороли бронзові медалі

Четверо українок вийшли до фіналів чемпіонату Європи з боксу - Бокс

Татьяна Коб, фото - https://t.me/UpgradeBoxingUA

Четверо українок вийшли до фіналів чемпіонату Європи-2022 з боксу, що проходить у чорногорській Будві.

Тетяна Коб у півфіналі в категорії до 52 кілограмів здолала італійку Олену Савчук. Марія Бова (до 63 кг) виявилася сильнішою за Соню Харутюнян з Вірменії. Анастасія Ковальчук (до 54 кг) виграла бій у Станіміри Петрової із Болгарії. А Марія Ловчинська (понад 81 кг) за півтора раунди перемогла Сенкур Демір із Туреччини.

Ще двоє українок зупинилися на стадії півфіналів та здобули бронзові медалі. Раїса Піскун (до 81 кг) поступилася Габріелі Стонкуне з Литви, а Анастасія Черноколенко (до 75 кг) не змогла пройти Ельзбету Войцик із Польщі.

Фінальні поєдинки на Євро-2022 у Чорногорії відбудуться у суботу, 22 жовтня.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena