Український боксер Макс Бурсак висміяв поведінку Івана Редкача в сьогоднішньому бою з Реджисом Прогрейсом.
“Ганьба українського боксу”, – написав Бурсак в Instagram про Редкача.
Сьогодні Редкач впав в шостому раунді після удару по корпусу і не зміг самостійно залишити ринг. Українець натякав, що Прогрейс вдарив його нижче пояса.
Прогрейсу зарахували перемогу технічним рішенням. Для Редкача поразка стала другою поспіль і шостою в кар’єрі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться