Бівол: Мені не потрібен реванш із Канело, я зосереджений на Раміресі

Заробити гроші при цьому чемпіон WBA не проти

Автор: SPORTARENA

Сауль Альварес - Дмитрий Бивол, Getty Images

Чемпіон WBA у напівважкій вазі Дмитро Бівол (20-0, 11 КО) заявив, що його не цікавить другий бій із Саулем “Канело” Альваресом. У контракті їхнього першого поєдинку було прописано пункт про реванш.

“Можливо, це правильне рішення для нього та правильне рішення для його команди. Він мав угоду з Головкіним до мого бою. Це має сенс для бізнесу.

Для мене це добре. У мене своя дорога. Я переміг його і тепер радий, що можу рухатися вперед. Мені не потрібен цей матч-реванш із “Канело”. Можливо, щоб заробити грошей, але битися з ним знову – не моя головна мета.

Не знаю, чи буде реванш. Поки що це не має значення. Я зосереджений на Зурді. Він небезпечний противник, і я маю перемогти його. Але чому ж ні! Якщо він цього хоче, ми можемо укласти угоду”.

У травні Бівол здобув перемогу у першому поєдинку з Канело. Дмитро продовжив свою безпрограшну серію на професійному рингу до 20 перемог поспіль.

Захист титулу WBA Дмитро проведе 5 листопада з Хільберто Раміресом (44-0, 30 КО), який представляє Мексику. Бій буде проведено в Абу-Дабі на арені Etihad Arena і транслюватиметься стрімінговим сервісом DAZN.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться