Володар титулу WBO International у легкій вазі Денис Берінчик (16-0, 9 КО) прокоментував бій-реванш українського чемпіона світу за версією WBO/WBA/IBF/IBO у суперважкій вазі Олександра Усика з британцем Ентоні Джошуа.
“Я бачив усі ці м’язи Джошуа – вражає. Але і Усик не сидів на місці. Знову ж таки – у нас півроку війна йде, тому якщо він повернеться без перемоги… Краще хай не повертається. Якщо вже поїхав, то давай перемогу”, – заявив Берінчик.
“Чи зможе Джошуа щось змінити у другому поєдинку? Це потрібно було 10 років тренуватися. Тренуєшся 10 років – тоді щось міняєш. А зараз, якщо ти був бараном, то ти ним і залишишся”.
Наступний бій Берінчик має провести 22 жовтня у французькому Пон-Сент-Максансі. Суперником Дениса стане француз Іван Менді (47-5-1, 22 KO), який володіє чемпіонським поясом Європейської боксерської ради (EBU) у легкій вазі.
Читайте також: Усик – Джошуа. У реваншу виникла нова інтрига. У всьому винен Тайсон Ф’юрі
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені українець переміг Ентоні одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO. Трансляція буде безкоштовною для глядачів на території України. Показ також буде доступний на регіональних каналах «Суспільного» та на ютуб-каналі Усика – Usyk17.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться