Беринчик – про вечір боксу Усика: Хотів на ньому виступити, але у мене контракт з К2

Денис жадає чемпіонського бою з Василем Ломаченко.

Денис Беринчик, xsport.ua

Український боксер легкої ваги (13-0, 7 КО) Денис Беринчик поділився думкою про вечір боксу від промоутерської компанії Олександра Усика USYK 17 Promotion. За словами легкоатлета, у нього не було можливості битися в рамках заходу через контракт з промоутерською компанією К2.

“Все літо я прочекав цього свята боксу. Готувався, набрав вагу. Планував спробувати себе в новому дивізіоні, і, звичайно, хотів виступити на вечорі боксу від Олександра, але не судилося, так як у мене контракт з К2”, – заявив Денис Беринчик .

“Подальші плани? Тренуватися, виступати і чекати, коли пройде бій Ломаченко – Лопес, а після боротися за гілці WBO за право стати обов’язковим претендентом на титул і побитися з Васею”.

Нагадаємо, Беринчик отримав можливість стати претендентом на пояс чемпіона світу за версією WBO в легкій вазі. Зараз титулом володіє інший українець Василь Ломаченко. Денис володіє титулом WBO International.

В рамках вечора боксу USYK 17 Promotion Віктор Вихрист переміг Семена Пахомова, Дмитро Митрофанов впорався з чехом Анатолієм Хунаняном, Олег Малиновський здолав білоруса Андрія Ісаєва, а в головному поєдинку івенту Владислав Сіренко в зв’язку з травмою суперника достроково виграв у Павла Кроленка.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться