Sportarena

Бенавідес: Я хотів би зустрітися з Усиком, але не думаю, що зараз маю достатньо досвіду для цього

Американець назвав Олександра "найвеличнішим боксером усіх часів"

Бенавідес: Я хотів би зустрітися з Усиком, але не думаю, що зараз маю достатньо досвіду для цього - Бокс

Давид Бенавидес, Getty Images

“Тимчасовий” чемпіон WBC у напівважкій вазі Девід Бенавідес (29-0, 24 КО) розповів, що хотів би одного разу зустрітися на рингу з чемпіоном світу WBO/WBA/IBO/WBC у хевівейті Олександром Усиком (23-0, 14 КО), але поки що почувається недостатньо готовим для такого бою.

“Я не думаю, що у мене зараз достатньо досвіду, щоб вийти проти Усика. Але, ніколи не говори ніколи. Може бути в майбутньому, але зараз я зосереджений на хлопцях у своїй ваговій категорії. Можливо, цей поєдинок і відбудеться років через п’ять або шість, але Усику тоді буде більше сорока”.

“Я відчуваю величезну повагу до Усика. Він найвеличніший за всі часи. Якщо я матиму можливість розділити з ним ринг, я не відмовлюся. Звичайно, це буде найважчий поєдинок у моєму житті”.

Усик здобув повторну перемогу над Тайсоном Ф’юрі в ніч проти 22 грудня в Ер-Ріяді. За підсумками всіх дванадцяти раундів усі троє суддів віддали перемогу Олександру тричі по 116-112. Таким чином, українець зберіг звання чемпіона світу у надважкій вазі, а Тайсон Ф’юрі зазнав другої поразки у професійній кар’єрі.

Нагадаємо, у першому поєдинку, який відбувся в ніч з 18 на 19 травня, Усик завдав Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі. Тоді перемогу присудили українцю роздільним рішенням суддів.

варіант матеріалу

Джерело: Boxing news 24

Или аккаунт Sportarena