Глава Top Rank Боб Арум заявив, що подальшою пріоритетною метою буде проведення бою екс-чемпіона світу у трьох вагових категоріях Василя Ломаченка та абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Девіна Хейні.
“Наступний головний бій у легкій вазі – це Хейні проти Ломаченка, і ми зробимо все можливе, щоб влаштувати абсолютний чемпіонський поєдинок, який хочуть побачити всі фанати боїв. Вони найкращі у світі легковаги, і це буде фантастична битва”, – заявив промоутер.
Читайте також: Хейні – про бій Ломаченка з Ортісом: Думаю, це був не найкращий виступ
Василь Ломаченко у своєму останньому бою переміг американця Джемейна Ортіса. Українець провів перший бій за останні 10 місяців.
За підсумками бою всі троє суддів віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112 і 117:111. Для українця ця перемога стала 17-ою на професійному рингу, для американця програш – першим у профі.
Читайте також: «Це божевілля. Хейні його поб’є. Лома став повільним». Реакція боксерського світу на бій Ломаченко – Ортіс
Після бою з Ортісом Василь бажає насамперед провести поєдинок з легковаговиком Девіном Хейні, який володіє чемпіонськими титулами WBC, WBA Super, IBF та WBO. Сам Девін неодноразово заявляв про готовність зустрітися з Ломаченком у рингу.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться