Промоутер Top Rank Боб Арум критично відноситься до позиції Теофімо Лопеса, який може відмовитися від бою з українцем Василем Ломаченко з фінансових міркувань. За словами Арума, він не має наміру через такого рішення втрачати гроші.
“Ми пояснили команді Лопеса, що у нас не буде великих доходів від бою. Я маю на увазі, що ми готові заплатити Теофімо хороші гроші, але я не збираюся втрачати мільйони доларів через його думки, що він коштує більше”, – заявив Арум .
На тижні сторони зайнялися узгодженням гонорарів для обох боксерів. Українець погодився на суму в 3,25 мільйона доларів, Лопесу запропонували 1,2 мільйона. Американець вважає, що запропонованих грошей недостатньо і може вибрати іншого опонента для першого захисту пояса.
Поки бій Ломаченко і Лопеса запланований на 3 жовтня. Очікується, що поєдинок пройде без глядачів на арені MGM Grand.
Спочатку об’єднавчий бій повинен був пройти 30 травня, але був безстроково відкладено через пандемію COVID-19.
Лопес виграв титул в грудні минулого року, перемігши Річарда Ком технічним нокаутом у другому раунді.
Ломаченко утримує титули WBA і WBO, а також є франчайзинговими чемпіоном WBC. Перемога над Лопесом гарантує йому статус абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться