Арум: “Я не збираюся втрачати гроші на бій Ломаченко – Лопес через думки Теофімо, що він коштує більше”

Промоутер має намір зберегти початкові гонорари.

Боб Арум, Getty Images

Промоутер Top Rank Боб Арум критично відноситься до позиції Теофімо Лопеса, який може відмовитися від бою з українцем Василем Ломаченко з фінансових міркувань. За словами Арума, він не має наміру через такого рішення втрачати гроші.

“Ми пояснили команді Лопеса, що у нас не буде великих доходів від бою. Я маю на увазі, що ми готові заплатити Теофімо хороші гроші, але я не збираюся втрачати мільйони доларів через його думки, що він коштує більше”, – заявив Арум .

На тижні сторони зайнялися узгодженням гонорарів для обох боксерів. Українець погодився на суму в 3,25 мільйона доларів, Лопесу запропонували 1,2 мільйона. Американець вважає, що запропонованих грошей недостатньо і може вибрати іншого опонента для першого захисту пояса.

Поки бій Ломаченко і Лопеса запланований на 3 жовтня. Очікується, що поєдинок пройде без глядачів на арені MGM Grand.

Спочатку об’єднавчий бій повинен був пройти 30 травня, але був безстроково відкладено через пандемію COVID-19.

Лопес виграв титул в грудні минулого року, перемігши Річарда Ком технічним нокаутом у другому раунді.

Ломаченко утримує титули WBA і WBO, а також є франчайзинговими чемпіоном WBC. Перемога над Лопесом гарантує йому статус абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться