Sportarena

Арум: Усик занадто малий для Вайлдера, і він не б’є так, як це робить Деонтей

Американський промоутер упевнений, що Вайлдера дуже недооцінюють

Арум: Усик занадто малий для Вайлдера, і він не б'є так, як це робить Деонтей - Бокс

Деонтей Уайлдер, Getty Images

Глава Top Rank Боб Арум назвав головну перевагу екс-чемпіона Деонтея Вайлдера (42-2-1, 41 КО) у його потенційному бою з володарем титулів WBO/WBA/IBF/IBO у надважкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО) .

«Нехай Вайлдер не виграв би жодного раунду, але я навіть лютому ворогові не побажав з ним битися, адже Деонтей показав у боях з Ф’юрі, що він дуже жорсткий суперник».

«У їхньому третьому поєдинку Ф’юрі впевнено розбивав Вайлдера, як раптом Деонтей двічі відправив Тайсона в нокдаун. Звичайно, потім Ф’юрі прийшов до тями і нокаутував його, але Вайлдера дуже недооцінюють».

«Мені здається, Усик занадто малий для Вайлдера, і він, безумовно, не б’є так, як це робить Деонтей. Мені подобаються перспективи Вайлдера у цьому бою».

Раніше Усик заявив, що його наступним суперником може стати Вайлдер. Бій може пройти у США. Крім того, Олександр планує подивитися бій між Вайлдером та Робертом Хеленіусом 15 жовтня у Брукліні.

У серпні Усик переміг Джошуа в реванші роздільним рішенням суддів та захистив титули WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena