Дворазовий чемпіон НБА Пау Газоль може незабаром перейти в Барселону.
За інформацією Mundo Deportivo, 40-річний іспанець близький до підписання піврічного контракту з блаугранас.
Сам Газоль спростував інформацію про повернення в Барселону і заявив, що поки сконцентрований на відновленні після травми.
“Після всіх новин хочу повідомити, що поки я зосереджений на своєму відновленні і ще не готовий повернутися в гру. Як тільки з’явиться нова інформація, я повідомлю про неї в своїх соціальних мережах”, – написав Газоль в Twitter.
Газоль грав за Барселону в 1998-2001 роках. Згодом іспанець виступав в НБА за Мемфіс Грізліс, Лос-Анджелес Лейкерс, Чикаго Буллз, Сан-Антоніо Сперс і Мілуокі Бакс.
Пау двічі ставав чемпіоном НБА в складі Лейкерс, а також шість разів грав у Матчі всіх зірок. У складі збірної Іспанії Газоль вигравав чемпіонат світу і тричі ставав чемпіоном Європи.
Через серйозну травму щиколотки Газоль не виходив на майданчик з 2019 року.
Минулого тижня Барселона виграла Кубок Іспанії. За каталонців з 2018 року грає українець Артем Пустовий.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться