Збитки НБА в минулому сезоні склали 1,5 мільярда доларів

Велика частина фінансових втрат була пов'язана з пандемією, але є й інші фактори

Getty Images

Національна баскетбольна асоціація (НБА) зазнала 1,5 мільярда доларів збитків за підсумками попереднього сезону. Про це повідомляє Associated Press.

Сезон припинили через пандемію коронавіруса 11 березня, а відновили вже в урізаному форматі. Дограли плей-офф в Орландо (Флорида) на території закритого парку Дісней.

Своєрідний “міхур” в Орландо коштував лізі 200 мільйонів доларів. Крім цього, факторами збитку стали відсутність глядачів на трибунах, скасування 171 гри регулярного чемпіонату і рішення Китаю НЕ показувати матчі НБА.

При цьому збитки команд склали майже 700 мільйонів доларів, а найбільшу кількість грошей втратили Лос-Анжелес Лейкерс (52,7 млн).

Зараз проходить обговорення з приводу дати початку нового сезону Ліги. Чемпіонат може початися 22 грудня, за три дні до католицького Різдва.

За підсумками минулого сезону чемпіонами стали Лос-Анджелес Лейкерс – вперше з 2010 року. У шести матчах фінальної серії були обіграні Майамі Хіт.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться