Збитки команд НБА через коронавірус склали майже 700 млн доларів

Найбільше втратили Лос-Анджелес Лейкерс

Getty Images

Пандемія коронавірусу завдала значних збитків франшизам НБА. Сумарно 30 команд Ліги через COVID-19 втратили 694 мільйони доларів.

Найбільше через пандемію втратили чемпіони минулого сезону Лос-Анджелес Лейкерс. Через скасування 10 матчів їх збиток склав 52,7 мільйонів доларів.

За підсумками минулого сезону керівництву НБА довелося скасувати 258 матчів. Також найбільших збитків зазнали Нью-Йорк Нікс (45 млн) і Голден Стейт Ворріорс (42,5 млн).

Нагадаємо, минулий сезон догравався на території Діснейуорлд в Орландо (Флорида). По ходу плей-офф Лейкерс обіграли Портленд Трейл Блейзерс, Х’юстон Рокетс, Денвер Наггетс і у фінальній серії Майамі Хіт.

Новий сезон Національної баскетбольної асоціації може початися не раніше 2021 року.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться