“Я чув, що кілька команд НБА виставлені на продаж, а одна з них, можливо, переїде в Лас-Вегас”, – заявив О’Ніл.
У той же час невідомо, про яку саме команду йдеться. У сусідніх з Невадой штатах виступають Лос-Анджелес Кліпперс, Лос-Анджелес Лейкерс, Голден Стейт Ворріорс, Юта Джаз, Портленд Трейл Блейзерс, Сакраменто Кінз і Фінікс Санз.
Раніше повідомлялося, що НБА розглядає можливість початку нового сезону в грудні. Ідею висунув виконавчий директор Атланти Хокс Стів Кунін.
Також стало відомо, що НБА перенесла лотерею і комбайн майбутнього драфту на невизначений термін. Сам драфт поки заплановано на 25 червня.
Останній матч в НБА було зіграно 12 березня. Чемпіонат був зупинений після того, як першим з баскетболістів позитивний тест на коронавірус здав Руді Гобер з Юти Джаз.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться