Sportarena

Нью-Йорк у гостях переміг Філадельфію, Сан-Антоніо обіграв Міннесоту в НБА

Нікс - за один крок від виходу у фінал плей-оф Східної конференції

Нью-Йорк у гостях переміг Філадельфію, Сан-Антоніо обіграв Міннесоту в НБА - НБА

Филадельфия 76ерс - Нью-Йорк Никс, фото - Getty Images

У Національній баскетбольній асоціації (НБА) пройшли два матчі чвертьфінальної серії плей-оф.

Нью-Йорк у гостях переміг Філадельфію – 108:94. Господарі краще провели першу чверть, але гості швидко перехопили ініціативу і далі не дозволили відігратися. Нікс виграли третій матч із трьох у серії і тепер за один крок від виходу у фінал Східної конференції.

Сан-Антоніо на чужому майданчику переміг Міннесоту – 115:108. Сперс досягли вирішальної переваги у третій чверті і зберегли її до кінця. Сан-Антоніо вийшов уперед у протистоянні – 2:1.

Четверті поєдинки серії пройдуть також на домашніх майданчиках Філадельфії та Міннесоти. Матчі відбудуться у ніч із 10 на 11 травня.


  • НБА. Плей-оф. Чвертьфінали

Філадельфія 76ерс – Нью-Йорк Нікс – 94:108 (31:27, 21:33, 24:25, 18:23)

Рахунок у серії – 0:3

Міннесота Тімбервулвз – Сан-Антоніо Сперс – 108:115 (22:23, 29:28, 28:35, 29:29)

Рахунок у серії – 1:2

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena