Sportarena

Нікс виграли другий матч серії у Філадельфії, Сан-Антоніо розгромив Міннесота в НБА

Сперс зрівняли рахунок у чвертьфінальному протистоянні

Нікс виграли другий матч серії у Філадельфії, Сан-Антоніо розгромив Міннесота в НБА - НБА

Нью-Йорк Никс - Филадельфия 76ерс, фото - Getty Images

У Національній баскетбольній асоціації (НБА) пройшли два матчі плейоф.

Нікс удома вирвали перемогу над Філадельфією – 108:102. Нью-Йорк виграв другий домашній матч чвертьфінальної серії

В іншому поєдинку ігрового дня Сан-Антоніо розгромив Міннесота – 133:95. Вирішальну перевагу господарі здобули у другій чверті, яку виграли з різницею +17 очок. Сперс зрівняли рахунок у серії.

Наступні поєдинки протистоянь відбудуться 9 травня. Чвертьфінальні серії як мінімум на два матчі перебираються до Філадельфії та Міннеаполісу.


  • НБА. Плейоф. Чвертьфінал

Нью-Йорк Нікс – Філадельфія 76єрс – 108:102 (31:33, 30:29, 28:28, 19:12)

Рахунок у серії – 2:0

Сан-Антоніо Сперс – Міннесота Тімбервулвз – 133:95 (24:17, 35:18, 39:28, 35:32)

Рахунок у серії – 1:1

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena