НБА відновить плей-офф 29 серпня після декількох днів протестів

При спільному обговоренні вирішили все ж дограти сезон.

Getty Images

Матчі плей-офф Національної баскетбольної асоціації (НБА) будуть відновлені вже завтра, 29 серпня.

Рішення було прийнято після спільних обговорень керівництва Ліги, власників франшиз, тренерів і баскетболістів. Була порушена тема подальшої боротьби проти расової нерівності в США.

Плей-офф був призупинений в середу, коли гравці Мілуокі Бакс не вийшли на майданчик на матч з Орландо Меджік в знак протесту проти поліцейського свавілля. У штаті Вісконсин поліцейські під час затримання афроамериканця Джейкоба Блейка 7 разів вистрілили йому в спину, потерпілий знаходиться в лікарні.

Боротьбу за чемпіонство продовжують Лос-Анджелес Лейкерс, Портленд Трейл Блейзерс, Х’юстон Рокетс, Оклахома-Сіті Тандер, Денвер Наггетс, Юта Джаз, Лос-Анджелес Кліпперс, Даллас Маверікс, Мілуокі Бакс, Орландо Меджік, а в півфінал своїх конференцій вже вийшли Маямі Хіт , Бостон Селтікс і Торонто Репторс.

Слідом за НБА матчі плей-офф були припинені і в НХЛ. Боротьба за Кубок Стенлі також відновиться завтра.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться