Драфт НБА може відбутися 25 вересня

Для ліги важливіше зараз дограти сезон.

Драфт НБА, Getty Images

Керівництво Національної баскетбольної асоціації (НБА) розраховує провести процедуру драфту в цьому році 25 вересня.

На зустрічі комісара ліги Адама Сільвера з власниками і генеральними менеджерами команд було вирішено, що важливіше зараз завершити нинішній розіграш чемпіонату, через що драфт вирішили зсунути.

Нагадаємо, що в найближчому драфті візьме участь форвард Хіміка Андрій Войналович.

Раніше повідомлялося, що базова дата відновлення нинішнього сезону – 31 липня. Асоціація з великою часткою ймовірності не стане догравати регулярний чемпіонат, а відновить сезон матчами плей-офф, не розділяючи команди по конференціям.

Останній матч регулярного чемпіонату НБА було зіграно 12 березня, після чого ліга пішла на паузу через пандемію COVID-19.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться