Українська жіноча команда Франківськ-Прикарпаття візьме участь у Європейській жіночій баскетбольній лізі.
Українки стали восьми учасниками турніру. У ЄЖБЛ також зіграють чеські Хомутов та Острава, латвійські Рига-Університет та ТТТ Рига, литовські Шауляй та Нептунас та польська Полонія.
Команди зіграють три спарених тури. За підсумками основного раунду сформують учасників плей-офф, які визначать переможця у фіналі чотирьох.
Зазначимо, що чотири команди вже зіграли кілька матчів на турнірі. Три перемоги здобула Полонія.
Франківськ-Прикарпаття також візьме участь у жіночій Суперлізі України. Перший поєдинок івано-франківська команда проведе 11 листопада із Вінницькими Блискавками 11 листопада.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться