Владимир Шаран, fco.com.ua
Головний тренер Олександрії Володимир Шаран підвів підсумки матчу проти Шахтаря. Наставник залишився задоволений грою своєї команди.
«Думаю, що гра сподобалася вболівальникам, тому що була незакритою. Ми знали і прекрасно розуміли проти кого граємо. Сьогодні перевірили свої можливості, і хлопці робили те, що було сказано на установці, крім лівого нашого флангу. Там були проблеми і більше переживали за Ісмаїлі, але Лучкевич його перекрив, і особливо моментів з його флангу біля наших воріт не було. Загалом я задоволений грою, не результатом, тому що з такими командами ми не маємо права стільки моментів не реалізовувати.
Були непогані моменти, а проти такої команди може бути лише один момент, можемо забити і грати десь внічию. Знаємо, що в Шахтаря теж було чимало гольових моментів, і одиннадцятиметровий призначений. Перевірили можливості на даний момент, в якому стані знаходимося.
Думаю, що не вистачає майстерності [про два нереалізовані виходи один на один]. Немає ще того ігрового тонусу, і, звичайно, П’ятов виручив, коли виходив Ковалець. Але, я вважаю, що передусім це майстерність», — розповів тренер після матчу.
Також тренер заявив, що вибрав правильний стартовий склад на цю гру.
«Вважаю, що стартовий склад був правильним, тому що ми перекривали зони і грали досить компактно. Але лівий фланг відіграв нижче своїх можливостей, через що ми отримали два голи. Коли вже рахунок 0:2 ризикували, зіграли з двома опорниками та нападаючими, Ковальцем і Сітало. Тому я можу сказати, що виникали моменти, тому що змушували помилятись суперника. В першому таймі діяли теж непогано, тому що акцентували увагу на захисті.
Чи я задоволений тим, як зіграли новачки Дедечко та Лучкевич? Задоволений тим, як зіграла вся команда», — додав Шаран.
У матчі 19—го туру чемпіонату України Олександрія поступилася Шахтарю (0:2).
Источник: Sportarena.ua