Головний тренер Карпат Олександр Чижевський прокоментував перемогу команди над Олімпіком (3:1) в матчі 4-го туру УПЛ. Наставник задоволений результатом і надіється, що львів’яни продовжать перемагати і в наступних поєдинках.
«Дуже приємно, що ми нарешті здобули ту довгоочікувану перемогу, адже дуже довго до неї йшли та вболівальники вже засумували за ними. Ми були налаштовані перемогти, але й розуміли, що це буде непросто тому що Олімпік теж хотів виграти», — цитує Чижевського офіційний сайт Карпат.
«Хочемо присвятити цю перемогу нашим ветеранам, адже вчора було рівно 50 років зі здобуття Кубка СРСР. Сподіваюсь, що ця гра нам дасть поштовх у наступних матчах та ми будемо рухатись далі».
Чижевський радий, що в його команді є такий досвідчений захисник як Олександр Кучер. Центрбек влітку приєднався до Левів і сьогодні дебютував за новий клуб.
«Кучер пройшов дуже хорошу школу, встигши пограти на високому рівні та цей досвід він може передати насамперед молодим футболістам, оскільки в нас молода команда, Олександр підказує на футбольному полі, як краще діяти. Вважаю, що в майбутніх зустрічах він нам так само допоможе, як у сьогоднішній грі. Головне, щоб футболіст виходив на поле та віддавався на всі сто відсотків і немає різниці, чи то українець, чи то легіонер».
Карпати після чотирьох зіграних турів посідають 8-ме місце в турнірній таблиці УПЛ. В наступному турі 25 серпня команда Чижевського зіграє проти Зорі.
Источник: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться