Роман Санжар, upl.ua
Новий головний тренер Карпат Роман Санжар розповів про адаптацію до нового клубу та міста. Також наставник зазначив, що його головне завдання — змінить стиль гри команди.
- Про адаптацію у Львові
«Адаптація проходить добре, хоча, мабуть, лише після матчу проти Ворскли у мене з’явився вільний час. Ми з помічником поїхали в центр, випили кави та подивились на красу Львова», — цитує Санжара офіційний сайт Карпат з посилання на програму Реальний футбол.
- Про свій прихід на посаду головного тренера Карпат
«Безумовно, я читав, що писали в Інтернеті. Але я розумію, що всі ці розмови з’являються внаслідок того, що в людей недостатньо інформації. Тому вони свої висновки роблять на основі того, що почули по телебаченню чи прочитали в Інтернеті. Якби було так як казали, то я б зрозумів невдоволення людей, але було інакше».
«Жодних перемовин з жодною людиною з керівництва Карпат я не вів, до того часу, коли мені зателефонував спортивний директор клубу Олег Бойчишин, а це сталось після матчу Десна – Карпати. Багато казали, що я був на матчі Карпати – Маріуполь, але це також неправда. Коли мені зателефонував Бойчишин, то я запитав чи влагоджено всі питання з Олександром Чижевським, він відповів ствердно, і вже після цього ми розпочали перемовини».
- Про завдання в Карпатах
«Найважливіше завдання – це змінити стиль гри. Звісно, метою є потрапляння до першої шістки, а також розвиток молоді».
Санжар в вересні очолив Карпати, змінивши на посту головного тренера команди Олександра Чижевського. Минулого тижня Леви провели перший матч під керівництвом нового наставника і здобули вольову перемогу над Ворсклою (2:1).
Карпати посідають восьму сходинку в турнірній таблиці Favbet Ліги. В наступному турі 20 вересня команда Санжара в гостях зіграє проти СК Дніпро-1.
Источник: Sportarena.ua